Huvikooli eelkooli ootame kõiki lapsi kes vajavad kooliks või koolikatseteks ettevalmistust ning soovivad kooli minnes olla tublid, julged ja särasilmsed. Eelkoolis saab nii piirkonnakooli kui nn eliitkooli pürgiv laps igakülgse ettevalmistuse. Eelkooli eesmärgiks on anda lapsele kooliks vajalikud algteadmised ja sotsiaalsed oskused. Meie eelkoolis õpivad lapsed mängu ja loominguliste tegevuste kaudu, meie õpetajate loodud õppematerjalide järgi. Töös kavandame tegevusi, mis annavad hea aluse koolieluks: kuulamine – kõnelemine, vaatlemine – uurimine, võrdlemine – arvutamine ja kunstitegevused – käelised oskused.

REGISTREERU EELKOOLI!

UUS! Mängukool (õpetaja Vilve Hepner)
Toimumisaeg: kolmapäeviti 9:00-12:00

MÄNGIME KOOLI on mõeldud 5-aastastele lastele, kes ei jõua enam oodata, millal kooli saab.
Siin on tal võimalus saada esimene koolikogemus. Oma tundides õpime tundma tähti ja numbreid, teeme esimesed sammud lugemises ,kirjutamises ja arvutamises ning parandame oma peenmotoorseid oskusi praktiliste tegevuste abil (lõikame, kleebime, joonistame, maalime). Õpime olema julged oma arvamuse avaldamisel ja suhtlemisel ning kindlasti ka mängime ja laulame.

Vikerkaare 10 maja grupid

Nurme 40 maja grupp