PERSONALJUHTKONDÕPETAJADTUGIPERSONAL
Alma_huvikooli_n2gu_foto_tanel_verk

Alma Musting

Keraamika õpetaja

alma.musting@nommehuvikool.ee

Anne_Anderson_Nõmme_Huvikool

Anne Anderson

Flamencoõpetaja

anne.anderson@nommehuvikool.ee

Ardo Pärna

Lennumudelismi õpetaja

ardo.parna@nommehuvikool.ee

Arianna Vernik

Loodusõpetaja

arianna.vernik@nommehuvikool.ee

Christel_Allik_Nõmme_Huvikool

Christel Allik

Kunstiõpetaja

christel.allik@nommehuvikool.ee

Eliisa_Sokk_Nõmme_Huvikool

Eliisa Sokk

Direktor / Balletiõpetaja

eliisa.sokk@nommehuvikool.ee

Emil Raja

Klaveriõpetaja

emil.raja@nommehuvikool.ee

Evelyn Toom

Loodusõpetaja

evelyn.toom@nommehuvikool.ee

Hedi Pundonen

Balletiõpetaja

hedi.pundonen@nommehuvikool.ee

Heinar_Jahu_Nõmme_Huvikool

Heinar Jahu

Kabeõpetaja

heinar.jahu@nommehuvikool.ee

helen keller

Helen Keller

Juhiabi

helen.keller@nommehuvikool.ee

Jevgenia_Kleinert_Nõmme_Huvikool

Jevgenia Kleinert

Robootika õpetaja

jevgenia.kleinert@nommehuvikool.ee

Helen_Kivimägi_Nõmme_Huvikool

Helen Kivimägi

Koori- ja muusikaõpetaja

helen.kivimagi@nommehuvikool.ee

Kadri Mägi

Kadri Mägi

Plokkflöödi- ja väikekandle õpetaja

kadri.magi@nommehuvikool.ee

Natalja_Frank_Nõmme_Huvikool

Natalja Frank

Kitarriõpetaja

natalja.frank@nommehuvikool.ee

Viive Tutt

Viive Tutt

Maleõpetaja

viive.tutt@nommehuvikool.ee

Krista_Kõrvits_Nõmme_Huvikool

Krista Kõrvits

Kunstiõpetaja

krista.korvits@nommehuvikool.ee

Kristel Kärdi

Keraamika õpetaja

kristel.kardi@nommehuvikool.ee

Lembit_Vaher_Nõmme_Huvikool

Lembit Vaher

Automudelismi õpetaja

lembit.vaher@nommehuvikool.ee

Malle Luige

Loodusõpetaja

malle.luige@nommehuvikool.ee

Maret Rummo_Nõmme_Huvikool

Maret Rummo

Kunsti- ja käsitööõpetaja

maret.rummo@nommehuvikool.ee

Marie_Käige_Nõmme_Huvikool

Marie Käige

Salsa õpetaja

marie.kaige@nommehuvikool.ee

Marii_Noor_Nõmme_Huvikool

Marii Noor

Teatriõpetaja

marii.noor@nommehuvikool.ee

monika paletzky

Monika Paletzky

Õppejuht

monika.paletzky@nommehuvikool.ee

Raeli Florea

Viiuliõpetaja

raeli.florea@nommehuvikool.ee

Robi_Pärnik_Nõmme_huvikool

Robi Pärnik

Infojuht / Arvutiõpetaja

robi.parnik@nommehuvikool.ee

Urve_Keskküla_Nõmme_Huvikool

Urve Keskküla

Liikumisõpetaja

urve.keskkula@nommehuvikool.ee

Vilve_Hepner_Nõmme_Huvikool

Vilve Hepner

Eelkooli ja muusikaõpetaja

vilve.hepner@nommehuvikool.ee

Eha

Eha Vinkel

Administraator

eha.vinkel@nommehuvikool.ee

Rita

Rita Trofimov

Administraator

rita.trofimov@nommehuvikool.ee

Virge

Virge Pütsep

Administraator

virge.putsep@nommehuvikool.ee

Marina Zolotarjova

Klaveriõpetaja

marina.zolotarjova@nommehuvikool.ee

Theo Efros

Analoogfotograafia õpetaja

theo.efros@nommehuvikool.ee

Romet Osipov

Kitarriõpetaja

romet.osipov@nommehuvikool.ee

Grete Heinsaar

Viiuliõpetaja

grete.heinsaar@nommehuvikool.ee

Liina Amon

Trummiõpetaja

liina.amon@nommehuvikool.ee

Anu Viigipuu

Eelkooli õpetaja

anu.viigipuu@nommehuvikool.ee

Meta Tulyakova

Eelkooli ja käsitööõpetaja

meta.tulyakova@nommehuvikool.ee

Jaan

IT-spetsialist

it-spetsialist@tallinn.ee

Evelin Voogla

Tekstiili- ja kangastelgede õpetaja

evelin.voogla@nommehuvikool.ee

Laura Ehin

Loodusõpetaja

laura.ehin@nommehuvikool.ee

Leelo Tammai

Eelkooli õpetaja

leelo.tammai@nommehuvikool.ee

Maria Ringenberg

Puutöö õpetaja

maria.ringenberg@nommehuvikool.ee

Rauno Pilvik

Kosmose õpetaja

rauno.pilvik@nommehuvikool.ee

Ülle Raadik

Kunstiõpetaja

ulle.raadik@nommehuvikool.ee

Andres Vakra

Majandusjuht

andres.vakra@nommehuvikool.ee

Kaiar Tammeleht

Juhtrajamudelismi õpetaja

kaiar.tammeleht@nommehuvikool.ee

No Results Found