See küpsisepoliitika selgitab, mis on küpsised ja kuidas me neid kasutame. Peaksite seda poliitikat lugema, et mõista, mis on küpsised, kuidas me neid kasutame, milliseid küpsiseid me kasutame, st teavet, mida me küpsiste abil kogume ja kuidas seda teavet kasutatakse ning kuidas kontrollida küpsiste eelistusi. Lisateavet selle kohta, kuidas me teie isikuandmeid kasutame, säilitame ja hoiame, hoidke meie privaatsuseeskirjadest.Meie nõusolekut küpsisedeklaratsioonist saate igal ajal muuta või tagasi võtta meie veebisaidil.Lisateavet selle kohta, kes me oleme, kuidas saate meiega ühendust võtta ja kuidas töötleme isikuandmeid, leiate meie privaatsuseeskirjadest. Teie nõusolek kehtib järgmiste domeenide kohta: www.nommehuvikool.ee
Staatus:

DVKogub infot kuidas külastaja veebilehte kasutab. DV - google.com
Facebook eventsVeebilehel on kasutusel üritused mis tulevad otse huvikooli facebooki lehelt. Nende vaatamiseks pole facebooki kasutajakonto vajalik.
Facebook messengerLubab külastajal võtta ühendust huvikooliga facebooki messenger kaudu veebilehel (paremal all nurgas). Külastajal on oma vaba voli selle kasutamiseks. Anonüümselt messengeri kasutades on seansi kestvus 24h.
LOGIN_INFOYoutube'i videote kuvamine veebilehel.
YSCLubab külastajal mängida veebilehel YouTube'i videot.