Urve Keskküla on Nõmme Huvikoolis olnud tööl 35 aastat. Olen tegelenud 15 aastat sportvõimlemisega.

Alates 2004. aastast kuulub kõikide tantsupidude loomingulisse toimkonda. On olnud 8 kava autor- lavastaja, 2007. ja 2019. aasta peol võimlejate liigijuht. Seotud ja osalenud oma õpilastega kõikidel 5 Eestimaa võimlemispeol ja 20 Tallinna võimlemispeol.

Püüab luua lastele sõbraliku ja huvipakkuva keskonna, et hoida neid liikumise ja võimlemise  juures.

Liikumisrühma eesmärgiks on lastele hea rühi andmine läbi võimlemiharjutuste. Tundides õpitakse erinevaid tantsuliike, võimlemisvahendite omandamist, akrobaatikat.. Koostatakse liikumiskavad, millega esinetakse.
Osaletakse igaaastasel Tallinna võimlemispeol. Sel aastal valmistub vanem rühm tantsupeole pääsuks.

Urve_Keskküla_Nõmme_Huvikool

TUNNUSTUSED