LINNALAAGRID / TÖÖTOAD

👉 25.-27.04 Linnalaager

Esimene päev, 25. aprill 10:00 – 16:00 (terve päev Nurme 40)
Koguneme Nurme 40. Päeva sisu: Teeme oma kätega kangastelgedel loodusmaja närilistele mõnusa pesa, mänguasja, ronimispuu. Lõunasöök Nurme 40. Pärast lõunasööki jätkame vastuse saamisega küsimusele: “Kui palju huvitavat võib sisaldada üks portreepilt?” See on sissejuhatavaks harjutuseks mustvalgete filmide ilmutamisele pimikus. Filminegatiivide kasutamise asemel püüame siin algselt paberile trükitud fotot muuta pintsli, paberi ja kääride abil nii, et sellest saaks laboris päris fotopaberile tekitada erilisi variatsioone sellest oma ühest lemmikportreest.
Lõuna: hakklihakaste, kartul, toorsalat, leib, sai.

Teine päev, 26. aprill 10:00 – 16:00 (terve päev Õie 14. Päeva alustame ja lõpetame Nurme 40)
Koguneme Nurme 40. Päeva sisu: jalutame kõik koos Nõmme loodusmajja. Tutvume loodusmaja elanikega, anname üle neile eelmisel päeval tehtud kingitused ja joonistame elus loomi. Paneme kilpkonna lauale ja vaatame kas jõuame temast teha portree või “spordivõtte”! :) Lõunasöök Õie 14, loodusmajas.
Lõuna: boršisupp lihaga, leib, kukkel, šokolaadikringel

Kolmas päev, 27. aprill 10:00 – 16:00 (terve päev Vikerkaare 10/Nõmme ujula)
Koguneme Nõmme ujula fuajees. Päeva sisu: Nõmme ujulas “Väike vetelpäästja” – kaasa ujumisriided, pesemisasjad, puhas pikkade varukatega pluus ja puhtad pikad püksid (mitte teksapüksid). Lõunasöök Vikerkaare 10, huvikooli majas. Pärast lõunasööki jätkame “Munade värvimisega Eesti traditsioonilises võtmes”.
Lõuna: kanakaste, friikartul, toorsalat, leib, sai

Sobiv vanus 7+

Hind 90€ osaleja (sisaldab kõikke vajaminevat ja sooja lõunat)

REGISTREERIMINE: Eelnev registreerimine vajalik (vajuta SIIA)!

Lisainfot küsi 📞 5635 0001 või 📩 monika.paletzky@nommehuvikool.ee

👉 25.04 Kitarriõppe töötuba algajatele

Töötuba on mõeldud algajatele noortele vanuses 7-12. Eelnev pillimängukogemus pole vajalik, kuid enda pilli olemasolu on soovituslik. Vajadusel kohapeal kitarrid kasutamiseks olemas.

Töötoa läbinu oskab/teab:

• kuidas pilli häälestada;
  • kuidas kitarri käes hoida;
  • lugeda kitarrinooti ja mängida lihtsamaid lugusid;
  • koos musitseerida teiste kitarrimängijatega;
  • põhilisi mängutehnikaid kitarril.

Kõike seda õpime läbi lihtsate meloodiate ja ka tuntud lugude. Praktiline oskus mängida lihtsamaid meloodiaid kitarril. Lisaks algteadmiste omandamine muusikateooria ja kitarrimängu asendite kohta.

Hinnas sisaldub:

• Vajaminevad õppematerjalid (noodid jms).
  • 90 min grupitundi.

Õpetaja: Romet Osipov

REGISTREERIMINE: Eelnev registreerimine vajalik (vajuta SIIA)!

Lisainfot küsi 📞 5635 0001 või 📩 monika.paletzky@nommehuvikool.ee