Nõmme Huvikool aitab

Meil on õpetajaid, kes on valmis aitama teid distantsõppe läbiviimisel üldhariduskoolides. Tuge oleme valmis pakkuma kunsti-, liikumise-, muusika – ja tehnikavaldkonnas järgmiselt:

Õpetajale
* asendusõpetaja/külalisõpetaja – huvikooli inimesed loovad õppevideosid ja/või koostavad abimaterjale kokkulepitud teemale/ülesandele. Sisendi annab üldhariduskooli õpetaja.
* huvikooli õpetaja saab olla ka külalisõpetajaks, andes ühe või kaks tundi üldhariduskoolis.

Lapsevanemale
* abiõpetaja – üldhariduskooli õpetaja või lapsevanema suunamisel, toetab huvikooli inimene distantsõpet õpilasel, kelle vanemad seda ühel või teisel põhjusel teha ei saa või ei oska.

Tegemist on puhtalt missioonist olla toeks keerulisel hetkel neile, kes seda vajavad.

Kui teil tekkis soov antud teemal arutleda, helistage julgelt 5635 0001 või kirjutage nommehuvikool@nommehuvikool.ee