Varjupilt vihmavarjuga

Varjuteatrikonkursile laekus seitse toredat tööd – eriti rõõmustav, et etendust tehti valdavalt kogu perega. Saabus üks inspireerivalt põnev tehniline lahendus, mitmeid nutikaid naljalugusid ja ka mahedat muusikat.

“Nagu lubatud, ootab kõiki osalejaid üllatus ”

Palju õnne, kõigile osalejatele!

Varjuka auhinna saab seekord tore perekond, kes valmistas meile lausa kaks etendust: „Hiiglane Timpetuu“ ja “Krištůfek, kes peitis end mikserisse“ . Üks neist oli põnevalt ahjuvormi abil projitseeritud lakke ning publik jälgis etendust selili lamades.
Vaata ka teisi esitatud töid:

Nalja nabani

Naer on igavene

Naljavarjuteater

Padjasõda remonditöökojas

Öömuusika

Täname kõiki osalejaid, et rikastasite meie varjude maailma lustakate lugudega!

Järgmise konkursini!
Eva ja huvikooli pere

Tegijate kommentaar:

Panime valgusallika ämbri põhja, klaasist küpsetusvormi ämbri peale ning aparatuuri, salvestava telefoni ja raamatu ka tooli peale. Pilt ilmus lakke, kus vaatajad said seda vaadata lesides. Oleme seda tehnikat veidi teisel kujul ka varem kasutanud.

Tegijate kommentaar:

Meie etendus valmis ülehelikiirusel, proovi tegime ca kaks korda. Inventari kogusime viie minutiga. Valgust andis tooli külge teibitud põrandaharja külge teibitud telefon. Ekraani riputasime suusakepi külge ja selle kingapaelaga laelambi külge. Nukud olid kudumisvarraste otsas. Mulle väga meeldib olla insener issanda armust ja kättejuhtunud materjalidest :)