Tallinna Nõmme Huvikool pakub võimalust korraldada oma koolitusi, seminare, konverentse, perepäevi, spordivõistlusi või -päevi, kontserte, esitlusi. Võimalik on tellida meid esinema või läbi viima töötube.

Kontakt: nommehuvikool@nommehuvikool.ee

RUUMIDE RENT

Vikerkaare 10 eriklass

ERIKLASS
Asukoht: Vikerkaare 10
Hind: 18€ / h. Koos inventariga: 30€ / h.

Vikerkaare 10 maja III korrusel asuv eriklass võimaldab läbi viia töötube, koolitusi ja firmaüritusi, mida on võimalik kombineerida meie töötubadega või esinemistega.

Nurme 40 teatrisaal

TEATRISAAL
Hind: 19€ / h

Nurme 40 maja I korrusel asub teatrisaal. Saal sobib firmaürituste, suuremate koosolekute ja etenduste korraldamiseks. Lava taga asub ka abiruum. Hind sisaldab helitehnikat, valgustehnikat ja lava.

Vikerkaare 10 saal

SAALID
Hind: 19€ / h

Vikerkaare 10 majas asub erineva suurusega saale (150,9 / 115,9 / 81,7 m2), mis sobivad erinevate treeningute läbiviimiseks nii suurtele kui ka väiksematele gruppidele. Hind sisaldab helitehnikat, peegleid, võimlemismatte, stangesid, pesemistingimusi ja garderoobi kasutust.

Nurme 40 õueala

ÕUEALA
Hind: 30€ / h

Nurme 40 õueala sobib suurepäraselt suuremate vabaõhu sündmuste või mängude korraldamiseks.

Nurme 40 võimlemissaal

VÕIMLEMISSAAL
Hind: 19€ / h

Nurme 40 võimelissaal asub I korrusel ja sobib väiksemate treeningute läbiviimiseks. Hind sisaldab helitehnikat, peegleid, stangesid ja võimlemismatte.

Vikerkaare 10 eriklass

KLASSIRUUMID
Hind: 12€ / h

Vikerkaare 10 majas on erinevaid klassiruume, mis sobivad väiksemate rühamtööde, koolituste või arutelude läbiviimiseks. Klassiruumid mahutavad 10-15 inimest.

Vikerkaare 10 katuse observatoorium

KOSMOSEKLUBI
Hind: 30€ / h.

Vikerkaare 10 majas tegutseb kosmoseklubi. Klubi klassiruumi tehnika ja observatooriumi kasutamine toimub juhendajaga.

Nurme 40 teatrisaal

KLASSIRUUMID
Hind: 12€ / h

Nurme 40 klassiruumid asuvad maja II korrusel. Ruumid sobivad väiksemate koolituste, individuaalõppe ja arutelude läbiviimiseks.

Vikerkaare 10 juhtrajamudelism

AUTOMUDELISM
Hind: 20€ / h.

Vikerkaare 10 majas asub automudelismirada. Hind sisaldab automudelismirada ja juhendajat.

Ruum Hind (h) Märkmed
Klassiruum 12€
Saal 19€ Helitehnika, peeglid, võimlemismatid, stanged, pesemistingimused, garderoob
Eriklass 18€
Eriklass 30€ Kasutamine koos inventariga – lauad, toolid, projektor, pabertahvel, videokonverentsi tehnika.
Kosmoseklubi klassiruum 30€ Tehnika ja observatooriumi kasutamine koos juhendajaga
Automudelismirada 20€ Koos juhendajaga

Ruum Hind (h) Märkmed
Klassiruum 12€
Teatrisaal 19€ Helitehnika, valgustehnika, lava
Võimlemissaal 19€ Helitehnika, peeglid, stanged, võimlemismatid
Õueala 30€

TÖÖTOAD

Huvikoolist saab tellida oma organisatsiooni, ettevõttesse või sõpradele töötubasid ja koolitusi. Tutvu valdkondadega.

PANE TÄHELE!

❗️ Saame võimalusel korraldada töötoa Tellija ruumides kui ka Nõmme Huvikoolis.
❗️ Töötubasid saab tellida ka erivajadustega lastele ja täiskasvanutele.
❗️ Töötube saame kombineerida (mitu erinevat töötuba).

• Muusikavaldkond:
    Kitarr, klaver, viiul, rahvapillid
  • Tantsu- ja teatrivaldkond: Flamenco, rahvatants, ballett, lavastused.

• Mõttemängud: Turniirid kabes ja males.

• Käsitöö- ja kunstivaldkond: Keraamika, klaasiehete töötuba, siidimaal, õmblemine.

• Tehnikavaldkond: Automudelismi rallimine, puutöö ja remont, lennukite ehitamine ja lennutamine.

• Kosmoseteadus: Observatoorium, kuule lendamine.
  • Robootika: Ehitame roboteid, robotite võistlus.

• IT: Arvutimängude loomine