KABEALASED TEGEMISED / SAAVUTUSED

• 28-kordne individuaalne Eesti meister kabes.
  • Järk: rahvusvaheline suurmeister.
  • Neli aastat töökogemust Nõmme Huvikeskuses kabetreener/juhendajana.
  • Koostanud kabeõpiku vene kabes “Kabemängu nipid ja tehnika“ ja õppematerjali rahvusvahelises kabes.
  • Huvikooli õpilased on tulnud oma vanuseklassides maailmameistriks, Euroopa meistriks, Eesti noorte ja täiskasvanute meistriteks. Võidetud on Eesti noorte võistkondlikelt meistrivõistlustelt hulganisti meistritiitleid.

HARIDUS

2016-2018           Estonian Business School – Executive Master of Business Administration

1996-2003          Tallinn Tehnikaülikool, Majandus, ärijuhtimine

1993 -1995        Tallinna Ärikolledž, infotehnoloogia

TÄIENDÕPE

2015-2016           Tipptegijate Kool, juhtimispsühholoogia – Mare Pork (72 ak.tundi)

2014-2015           EAS strateegiakool

TÖÖKOGEMUS

Puidutööstuses 2004 kuni käesoleva ajani tegev- ja finantsjuht.

Panganduses 1995-2004 spetsialist, analüütik

MUUD HOBID:

Korvpall, seiklussport

Kabering õpilastele vanuses alates 4. eluaastast.
Ringis tutvustatakse kabemängu – nii 64-ruudulist kui ka 100-ruudulist kabet. Antakse algteadmisi, mängitakse omavahel ja õpitakse kabeteooriat. Korraldatakse omavahelisi võistlusi. Koostöös Nõmme Kabeklubiga korraldatakse ka male-kabevõistlusi Nõmmel noortele ja täiskasvanutele, Eesti Kabeliidu volitusel Eesti meistrivõistlusi noortele ja teisi üritusi. Traditsiooniliseks on saanud lahtised kabeturniirid “Nõmme Kevad” ja “Nõmme Sügis”, kus on osalenud külalisvõistlejad Lätist, Leedust, Poolast, Belgiast ja Hollandist.
Igal aastal korraldatakse Nõmme perede karikavõistlus. Igal sügisel toimub koolieelikute kabeturniir.
Suviti korraldatakse spordilaager erinevais Eesti paigus.
Oma tegevust alustas kabering ( edaspidi KR) 1993.aastal, esialgu Nõmme Lasteringide majas. Käesoleval ajal tegeleb kabega Nõmmel üle 100 lapse. Aktiivsemad koolid on Pääsküla Gümnaasium, Nõmme Põhikool, Kivimäe Põhikool ja Rahumäe Põhikool. Nõmme koolid on olnud Tallinna koolidevahelistel võistlustel mitu aastat tipus. Arvukalt on Nõmme huvikooli (end Noortemaja ) kasvandikud võitnud auhinnalisi kohti Eesti noorte meistrivõistlustel.

Ootame uusi õpilasi.
Kabemängu oskus vastuvõtul ei ole oluline. Kabe on lihtsate  ja kergesti omandatavate reeglitega raske mäng.

Nõmme huvikooli kaberingi õpilased on koondunud Nõmme Kabeklubisse, mis asub Vikerkaare 10.

Urmo_Ilves_Nõmme_Huvikool

Huvikooli aasta huvialaõpetaja 2020