Kunstialase kõrghariduse on Ülle omandanud ERKIs, praeguse nimega Eesti Kunstiakadeemias tekstiilikunstnikuna, pedagoogilise koolituse Tallinna Pedagoogilises Instituudis. Igasuvised tarbekunsti- või käsitöökoolitused Heimtalis jäävad harva vahele. Lemmikteemaks on kujundustekstiilid, esineb näitustel siin ja mujal.

Huviringid

KUI SA SOOVID

… joonistada? Meil on kriit, negro, süsi, erinevad pliiatsid ja markerid.

… maalida? Suured maalialused, sobiv paber, akvarell, guass, akrüül, pastel.

… proovida erinevaid tarbekunsti võimalusi? Erinevaid materjale kasutada?

Ikka on vaja sünnipäevakaarti, plakatit või teha lihtsalt midagi mõnusat paberil või millelgi hoopis muul? Kasutame erinevaid värve ja pabereid (pabereid teeme ka ise!). Proovime vanu ja uusi nippe, pisut ka trükkimist. Kirjutame erinevate vahenditega (kalligraafia). Moodustame loovaid kompositsioone – et näha selle tegevuse vabadusi ja rõõme kohe alguses, et oskaks oma mõtted teoks teha! Alustame kõige lihtsamatest vahenditest, õpime erinevaid paberikatmise mooduseid – faktuure.

Vaatame ja paneme tähele! Siis valime teema ja vastavalt kogemuste tasemele valmib Sinu mõttest looming. Leiame koos just selle väljenduse, mis sobib just Sulle!

Külastame koos kunstinäitusi ja arutame nähtut. Osaleme õpilastööde näitustel ja konkurssidel. Suvel kohtume maalilaagris.

KONTAKT
eesnimi.perekonnanimi@nommehuvikool.ee