Tantsuteatri ringi on oodatud 12.-19. aastased, kuid oodatud on ka nooremad ning vanemad.

Eelnev kogemus tantsu-teatrivallas ja laval tuleb kasuks, kuid esikohal on kirg ja tahe ennast pidevalt proovile panna. Tantsuteater kujutab endast stiilivaba tantsu mitmekülgset võimalusterohkust segatud teatri implikatsioonidega, kus baasiks on võetud indiviid ning grupisisene loovtöötamine. Põhifookuses on tantsuline liikumine, füüsiline treening, loovuse arendamine, individuaalse omapära leidmine, töötamine tehnikatega, koreograafia valdamine ja loomine, teadlikkus erinevate suhete loomisest ruumis, publikuga ning grupiliikmetega. Samuti töötame ka hääle, tekstiga kombineeritult juhinduvalt kehalisusest.

Oluline on oma eelarvamustest vabanemine, piiride ületamine ja nende lõhkumine, saada rõõmu loovast ja töökast protsessist ning energia jagamisest. Iga tund on omamoodi erineva dünaamikaga, vahelduva tempoga, kuid siiski seondunult protsessilise rännakuga.

Töötame küsimuste, teemade, mõtete, kogemustega, mis on meile olulised, arendades välja läbi ühise pühendumise erinevaid loovaid töid nii üksteisele kui ka suuremale vaatajaskonnale. Konkreetne eesmärk oleks töötada tantsulavastuse valmivas võtmes kui ka osa võtta erinevatest esinemistest, võistlustest.

Kui tunned, et ümbritsev sind tohutult inspireerib, armastad liikumist või on huvi tantsu ning teatrimaailma vastu, peidad endis palju mõtteid ja ideeid , otsid väljakutset nii proovisaalis kui ka esinedes- kui üks juba nendest Sind kõnetab või oskad hoopiski uut endaga kaasa tuua, siis väga ootan teid tundi osa saama !

Ps! Tundi palume tulla mugavates trenniriietes, mis ei piiraks liikumist.

Tantsuteater