Tantsuline treening täiskasvanutele on mitmekülgne treening naistele, kes soovivad end oma kehas paremini tunda ning eelistavad individuaalsema lähenemisega treeningut toetavas õhkkonnas. Tunni käigus õpime tantsukombinatsioone ja harjutusi, mis arendavad üldist kehatunnetust, naiselikkust, koordinatsiooni ja musikaalsust ning lisaks ei puudu tundidest ka kehale parajat lihaskoormust ja venitust pakkuv treening mattidel.

Kuna tantsusammude keerukus sõltub  grupi keskmisest tasemest, siis ei ole vaja eelnevat tantsulist kogemust- püüame leida kõigile jõukohaseid kehalisi väljakutseid ning areneme koos paremaks versiooniks iseendast.

Tradistsiooniliselt  toimub poolaasta lõpus ka väike esinemine ning kevadel osalemeTallinna Võimlemispeol ühes teiste naisrühmadega.

Riietus: Mugav treeningriietus, soovitavalt tantsusussid.

Õpetaja Marie Käigest:  

Alustasin oma tantsuteed 11-aastaselt Kaie Kõrbi balletistuudios, kus omandasin balleti algteadmised ning nakatusin tantsupisikusse. Edasiselt arendasin end erinevates tantsustiilides (tantsuklubis Keeris showtants, rahvatants, seltskonnatantsud, aeroobika, kaasaegne tants Eesti Tantsu Agentuuris).

  1. aastal õppisin Taani rahvaülikoolis nimega „Performers House“ kaasaegse tantsu ja füüsilise teatri suunalises programmis, kus omandasin süvendatult kogemusi ja teadmisi moderntantsust, kaasaegsest tantsust, etenduskunstidest.
  2. aastal asusin õppima Tallinna Ülikooli koreograafia osakonda, mille lõpetasin 2016. aastal koreograafia erialal. Sealt omandatud teadmised kaasaegsest tantsust, joogast, somaatilisest kehatööst ja balletist on mind suunanud  arendama oma kehateadlikkust ning pannud mõistma kehaga töötamise mõjust igapäevasele elule.

Alates 2017. aastast olen pühendunud salsa ja  jooga treeningutele ning seetõttu on minu treeningutes nii Ladina-Ameerika sammukombinatsioone kui ka idamaiste somaatiliste liikumissüsteemide mõjutusi.

Tantsimine ja keha/meele treenimine on muutunud lahutamatuks osaks minu elust ning soovin jagada seda rõõmu ja rahulolu ka teisele mida liikumine ja tants mulle pakub.

AK Tantsuline treening