Tanel Verk tegeleb analoogfotograafia kui loomingulise väljendusvahendiga juba aastast 2002. Lõpetanud Tallinna Polütehnikumi (2006) ja Eesti Kunstiakadeemia (2016) fotograafia erialadel. Töötab fotokoguhoidjana Fotomuuseumis (2007), fotoõpetajana Nõmme Huvikoolis (2013), õppejõuna Eesti Kunstiakadeemias (2016). Tal on hea meel, et täna saame kasutada kõiki fotograafiaajaloo 180 aasta sisse jäävaid eritehnikaid ja lahendusi. Äratada ellu vanu, unustatud tehnoloogiaid ning kombineerida neid tänapäevastega.

Analoogfotograafia ring ehk Nõmme Huvikooli Fotoklubi tegutseb aastast 1952 ja on tänaseks parima fotolabori sisseseadega pimik Tallinnas. Fotoklubil on ka oma väike fotostuudio, kus saab edukalt portreid või muid loomingulisi kompositsioone pildistada. Oodatud on huvilised aastaringselt, sest individuaalne lähenemine võimaldab töötada koos professionaalil, kunstnikul ning õpilasel.

Tanel_Verk_Nõmme_Huvikool