Robi liitus huvikooli kollektiiviga 2019. aastal kui alustas huvikooli kodulehe loomise ja arendamisega. Kodulehe arendusprotsess jätkus arvutiõppe huviringide õpetajana ning alates 2022. aastast tegeleb ka huvikooli turundajana. Alates 2023. aastast on huvikooli infojuht.

Täiendkoolitused:
2023 – Õpilaste õpimotivatsiooni loomine ja hoidmine.
2021 – WordPressi meistriklass.
2019 – Persoonibränd.

Arvutiringi eesmärk on tutvuda arvutiga, õppida teksti-, pildi- ja videotöötlust. Õpitakse kasutama Microsoft Office tarkvara ning lahendatakse läbi erinevaid ülesandeid. Samuti õpitakse koodiplokkidega programmeerima.

Lisaks on õpilastel võimalus teha oma koolitöid huvitunnis kus tuleb rakendada Wordi, Excelit või Powerpointi.

Huviring toimub digitaalse klassiruumi kaudu ehk kõik tunnitööd ja kavad on laetud õpetaja poolt üles ning õpilased saavad oma vastuseid esitada.

Minecraft Education huviringi eesmärk on õppida läbi mängimise. Programm sisaldab palju erinevaid õppeainete lõiminguid ning erinevaid valdkondi. Põhiliselt siiski tegutseme IT valdkonnas.

• Programmeerimine – õpilased programmeerivad tegelast liikuma, ehitama, koletiste eest kaitsma.
  • Loogika & matemaatika – õpilased läbivad erinevaid eelnevalt loodud kursuseid mille käigus tuöeb näiteks läbida labürinti ja lahendada erinevaid ülesandeid, et jõuda järgmisele tasemele.
  • Ehitus & loovus – õpilased saavad teha meeskondadena tööd klassisisestel ehitusvõistlustel.

Õpilasel peab olema e-posti aadress (kooli nimeline), et osaleda õppetöös. Juhul kui konto puudub, loob selle huvikool.

Robi_Pärnik_Nõmme_huvikool

TUNNUSTUSED