Marie Käige on tantsuõpetaja, salsatantsija, joogapraktik ja taaskasutuskunstnik.

On kogu elu tegelenud erinevate tantsustiilidega, õppinud Taanis ning lõpetanud 2016.a Tallinna Ülikooli BA koreograafia eriala. Ta armastab tantsimist, sest tantsides tunneb end iseendana. Tants annab energiat, ühendab inimesi ja loob tähendusrikkaid mälestusi.

Tema eesmärk on mitmekülgse kehalise treeningu abil aidata inimestel end oma kehas paremini tunda ning pakkuda rõõmu füüsilisest ühistegevusest.

Tema tantsuliste tegemiste kohta saab parema ülevaate siit : FB Marie Salsa

Kui ta ei ole tantsupõrandal, siis nokitseb mõne vana akna vm restaureerimisprojekti kallal või tühjendab pead joogatunnis, et uued vahvad ideed saaksid realiseeruda.

Kui tunned, et soovid tantsutundidega liituda, siis ootame Sind!

Tantsuline treening  pakub neidudele võimalust oma keha mitmekülgselt arendada ning artistlikult väljendada.
Treeningu käigus õpime koreograafiat, arendame sirget rühti, painduvust ja musikaalsust ning parandame üldfüüsilist võimekust.
Lisaks treeningtundidele käime esinemas, osaleme Koolitantsu festivalil ning Tallinna Võimlemispeol.

Mitmekülgse kehalise arengu kiirendamiseks pakume noortele lisaks veel klassikalise tantsu tundi õpetaja Eliisaga, mis tutvustab noortele tantsuerialal laialtkasutatavat baastreeningsüsteemi. Klassikaline tants parandab koreograafia esteetilist sooritust ja loob head eeldused erinevate tantsustiilide lihtsamaks omandamiseks.

Riietus: Mugav treeningriietus, tantsusussid (soovitavalt rühmaga ühesugused)

Riietus: Mugav treeningriietus, tantsusussid (soovitavalt rühmaga ühesugused)

Marie_Käige_Nõmme_Huvikool