Lisanna Tälli lõpetas 2019. aastal Tallinna Ülikooli Koreograafia osakonna. Tema esimene tantsukeel, millele kuulub ka tema suur armastus on rahvatants. Ta on tegelenud sellega 8-aastasest saadik Tantsuansamblis Sõprus ning ka Tantsuansamblis Leesikad, esimeses on ta hetkel ka juhendaja rollis.

Lisaks rahvatantsule, on ta tegelenud ka showtantsuga Kati Tantsustuudios ning ülikoolis õpingute jooksul ka klassikalist- , karakter- , kaasaegset – ning jazztantsu omandanud.

Tantsuvabrik Leek alustas kooskäimist 2018. aasta talvel, eesmärgiga 2019. aasta üldtantsupeole Minu arm pääseda. See meil ka õnnestus, millele lisaks võtsime samal aastal osa ka Läänemaa Rahvapeost Ilmaratas ning lisaks mitmest väiksemast ettevõtmisest. Tuleviku lähimad suurimad väljakutsed saavad aga kindlasti olema 2021. aasta meeste tantsupidu ning ka naiste tantsupidu.

Oodatud on rahvatantsusõbrad, kes otsivad head treeningut, uute rahvatantsude ja eesti rahvatantsule omaste põhiliikumiste ja sammustiku omandamist ning head seltskonda, kellega koos seda kõike läbi teha. Eelnev tantsukogemus pole oluline, piisab vaid tugevast tantsutahtest.

Lisanna_Tälli_Nõmme_Huvikool

lisanna.talli@nommehuvikool.ee