Lisanna Tälli lõpetas 2019. aastal Tallinna Ülikooli Koreograafia osakonna. Tema esimene tantsukeel, millele kuulub ka tema suur armastus on rahvatants. Ta on tegelenud sellega 8-aastasest saadik Tantsuansamblis Sõprus ning ka Tantsuansamblis Leesikad, esimeses on ta hetkel ka juhendaja rollis.

Lisaks rahvatantsule, on ta tegelenud ka showtantsuga Kati Tantsustuudios ning ülikoolis õpingute jooksul ka klassikalist- , karakter- , kaasaegset – ning jazztantsu omandanud.

Tantsuvabrik Leek alustas kooskäimist 2018. aasta talvel, eesmärgiga 2019. aasta üldtantsupeole Minu arm pääseda. See meil ka õnnestus, millele lisaks võtsime samal aastal osa ka Läänemaa Rahvapeost Ilmaratas ning lisaks mitmest väiksemast ettevõtmisest. Tuleviku lähimad suurimad väljakutsed saavad aga kindlasti olema 2021. aasta meeste tantsupidu ning ka naiste tantsupidu.

Oodatud on rahvatantsusõbrad, kes otsivad head treeningut, uute rahvatantsude ja eesti rahvatantsule omaste põhiliikumiste ja sammustiku omandamist ning head seltskonda, kellega koos seda kõike läbi teha. Eelnev tantsukogemus pole oluline, piisab vaid tugevast tantsutahtest.

Huviring on loodud spetsiaalselt Pääsküla kooli õpilastele, sisustamaks nende koolipäeva järgset aega kerge füüsilise trenniga, seda aga tantsuliselt ja mänguliselt.

Rahvatantsuringis õpib laps muusikaga koos liikuma nii üksinda kui ka kogu rühmaga, omandades erinevaid eesti rahvatantse. Kuna meeldivaim õppimisprotsess on võimalikult positiivne ja mänguline, siis ei puudu huviringist ka lisaks tantsule mängud ja mängulised elemendid. Tulevikuplaaniks on minna aga 2022. aasta suvel toimuvale Noorte laulu- ja tantsupeole. (https://2022.laulupidu.ee/xiii-noorte-tantsupidu/)

Õpetaja Lisanna Tälli juhendab huvikoolis ka täiskasvanute rahvatantsuringi Rahvatantsuvabrik Leek ning on varem osalenud ka õpetajana 2. klassi tantsurühmaga noorte tantsupeol “Mina jään”.

Lisanna_Tälli_Nõmme_Huvikool