Ringi lühikirjeldus
Tule õppima kitarrimängu!

Klassikalist kitarrimängu hakati Nõmme noortemajas õpetama 2004. aasta sügisel. Noorim õpilane oli seitsmeaastane, vanim kaheksateist. Kitarriõpetus baseerub traditsioonilisel klassikalise kitarri õpetusel, õpime noodi- ja akordilugemist. Need, kel esmased oskused juba käes, hakkavad vähehaaval õppima improviseerimist ja ansamblimängu. Tunnis mängime klassikalise nailonkeeltega kitarriga. Repertuaar koosneb alguses tuntud lastelauludest, hiljem klassikalisest kitarrirepertuaarist ja paladest popmuusika varasalvest.

NB! Soovitav oma pill

Romet Osipov alustas tööd 1.sept.2015 a.
Õppida saab klassikalist- akustilist- ja elektrikitarri! Eelnev kitarrimängu kogemus pole oluline, küll aga suur huvi õppida pilli ning mis peamine- et pillimäng oleks LÕBUS! Algaja saab tuttavaks kitarri saateakordidega, sõrmitsemisega, meloodia-, soolopalade- ja ansamblimänguga. Soovi korral ka muusikateooria õpe (noodikiri ja rütmika). Edasijõudnutele lisaks erinevad mängutehnikad kitarril ning soovi korral improvisatsioon. Saab õppida erinevaid muusikastiile: klassikalist muusikast kuni pop-rock muusikani välja. Lisaks tegutseb minu õpilastest koosnev Tallinna Nõmme Huvikooli Kitarriorkester.
Romet Osipov on õpetanud erinevates muusikakoolides kitarri 2010. aastast alates. Lõpetanud Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia jazzmuusika (pilliõpetaja) erialal. Kirjutanud omaloomingut ja tegutsenud erinevates ansamblites üle Eesti.
Hetkel omandamisel magistrikraad Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias klassikalise kitarri Interpretatsioonipedagoogika erialal prof. Heiki Mätliku käe all.

Natalja Frank alustas tööd 1.sept. 2007a.

Pilli õppimine rikastab tundemaailma, arendab intellekti ja muusikalist kuulmist, mis omakorda aitab kiiremini omandada võõrkeeli, mälu ja arendab motoorikat. Kitarrimäng vabastab stressist, kujuneb muusikaline maitse.
Siin sa tutvud muusika põneva maailmaga, omandad kitarrimängu võtteid ning nootide ja tabulatuuride lugemise oskuse. Omandatud oskustega võid tasemel esitada nii klassikalisi, kui ka rokk ja popp lugusid.

Natalja Frank on kogemustega õpetaja, kes on töötanud 25 aastat erinevates muusikakoolides. Omab magistrikraadi interpretatsiooni pedagoogika erialal ja täiendab ennast pidevalt kursustel ja meisterklassides. Õpilased on edukalt esinenud erinevatel konkurssidel.

Õpetamismetoodika põhineb mõneti juba traditsioonilisel metoodikal (Carcassi Tarrega, Pujol, Aguado), samuti kasutatakse kaasaaegsete metoodikate elemente.

AK Klassikaline kitarr R.Osipov, A.Lukjanov