Katrina Oja on lōpetanud Tallinna Ülikooli Koreograafia osakonna ning hetkel on lōpusirgel laste jooga õpetaja koolitus. Viis aastat töökogemust tantsuõpetajana ning viimased aastad joogaõpetajana.

Katrina on tegelenud tantsimisega alates viiendast eluaastast ning viis aastat tagasi avastas ta enda jaoks jooga, mida ta on sellest ajast regulaarselt harrastanud.

Lastejooga tundi on oodatud kõik  4-7– aastased lapsed.  Lastejooga on lõbus, huvitav, kaasahaarav ning lastele meelepärane tegevus. Tunnis lauldakse mantraid, praktiseeritakse asanaid ehk jooga asendeid, tehakse venitusi, lõdvestusharjutusi ning seda kõike mängulises võtmes, mis aga ei tähenda, et tegu oleks puhtalt mängutunniga.  Kõik täiskasvanute jooga kasulikud ja tervendavad omadused on eesmärgid ka lastejoogas.

Lastejooga praktiseerimine arendab lapsi nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Tänu joogale on nii mõnigi laps muutunud enesekindlamaks, avatumaks ning füüsiliste võimete poolest tugevamaks. Samuti arendab jooga vastupidavust, painduvust ja koordinatsiooni. Jooga on ka suurepärane stressileevandaja ning see on hea viis rahutute ja ülemeelikute laste rahustamiseks. Läbi joogapraktika õpib laps keskendumist, sihikindlust ning distsipliini.