Kaiar Tammeleht sattus automudelite maailma 12-aastasena Tallinna Noorte Tehnikute majas. Mida veel on noorel mehel vaja, kui tehnikaga nokitsemist ja võidusõitmist? Aastast 1991 võtsin mudeliringi juhendamise üle ja on sellega tegelenud tänaseni. Aastate jooksul on ta ehitanud erinevaid mudeleid ja sõitnud nii raadio- kui juhtrajamudelitega. Võistelnud on nii kodustel kui ka rahvusvahelistel võistlustel. Ühel hetkel otsustas omandada õpetaja- ja ka treenerikutse – lõpetas Tallinna Ülikoolis magistratuuri 2007. aastal. Leiab, et automudelism annab noortele – nii poistele kui tüdrukutele – võimaluse õppida tööriistade kasutamist, arendada tehnilist taipu, suhtlemist, meeskonnavaimu ning kogeda nii ebaõnnestumistest õppimist kui ka võidurõõmu.

Juhtrajamudelismi huviring!
Juhtraja töökoda on igale uudistajale avatud:
Esmaspäev – 18.00 – 19.30
Kolmapäev – 18.00 – 19.30

Huviringiga saad liituda, kui sõlmid lepingu VEMIS

kaiar.tammeleht@nommehuvikool.ee