Jorge Gonzalez Fernandez on sündinud Madriidis (Hispaania), aga on elanud Eestis juba 6 aastat. Eestisse tuli ta selleks, et õppida semiootikat Tartu Ülikoolis magistriõppes. Praegu töötab flamenco-kitarrimängijana, annab kontserte, õpetab kitarri ja saadab flamencotantse.

Jorge muusikaõpingud algasid eratundidena koolis “Asociacion de Amigos de la Guitarra” Madridis kui ta oli 12 aastat vana, edasi õppis muusika teooriat koolis “AMC: Academia de Musica Contemporanea” ka Madridis. Mängis klassika- ja elektrikitarri, Jazzi ja Flamencot, aga lõpuks otsustas keskenduda flamencokitarrile.

Õppis flamenco-kitarri koolis “Caño Roto”, tähtsa “Maestro” Aquilino Jimenez “El Entri” ja tema poegadega: Jesús de Rosario ja Kilino Jiménez. On ka osalenud õpilasena Rahvusvahelise kitarrifestivalil Cordobas, kus ta õppis selliste kitarri-meistrite juures nagu Juan Manuel Cañizares, Jose Antonio Rodriguez, Niño de Pura, Paco Serrano, Manolo Sanlúcar ja Gerardo Nuñez.

Flamencokitarri tehnika on spetsiifiline ja erineb klassikalise kitarrimängu tehnikast. Lisaks mängutehnikale õpitakse tundma erinevaid flamencovorme ja -stiile, samuti muusikalist teooriat. Tundides omandatakse oskusi, mis on vajalikud nii solistile kui saatemuusikule.
Kursus on suunatud:
– õpilastele, kes pole veel kitarrimänguga alustanud – baassissejuhatus instrumendi käsitlemisse.

– õpilastele, kes mängivad kitarri mistahes muus stiilis kuid tahavad õppida tundma ka flamenco-
kitarri tehnikat ja flamencot üldiselt.

– õpilastele, kes on juba alustanud flamencikitarriga ja kes tahavad parandada oma mängutehnikat ja
teadmisi flamencost.
Tunnid toimuvad vene-, inglise- või hispaania keeles. Õpetaja saab aru ja räägib vähesel määral ka eesti keelt.