Jana Kütt on jazz-laulja, laulukirjutaja ja -õpetaja.

Ta on lõpetanud H.Elleri nim Tartu Muusikakooli, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ning täiendanud teadmisi Gõteborgi Muusikaakadeemias jazz-laulu erialal. Tema peamisteks muusikalisteks väljunditeks on ansambel Pillikud, Tuuli Pruul Jazzetry ja Jana Kütt Trio.

2017. aastal ilmus Jana Kütt Group’i omanimeline debüütplaat “Värvid”. 2020. aasta mais ilmus ansambli Pillikud debüütalbum “Metsaunelm”.

Ta õpetab lisaks Nõmme Huvikoolile laulu õppejõuna ka G.Otsa nim Muusikakoolis ning on IDA Raadios muusikasaate Control + Anarchy saatejuht.

SOOLOLAUL
Soololaulus keskendutakse erinevatele hingamis- ja hääleharjutustele. Soololaulu tundides keskendutakse igale lauljale meelepärase repertuaariga pluss õpetaja poolt valitud lugudele, et arendada vokaaltehnilisi oskusi.

Arendame musikaalsust, improvisatsiooni, kooslaulmise oskust ja mitmehäälselt laulmist. Arendatakse esinemiseks vajalikku enesekindlust ja eelhäälestust publiku ees. Arendatakse ka mikrfoniga laulmise oskust ja eneseväljendust laval.