Ingliskeelse kunstiringi juhendaja on Inna Inanna Soone:

Loomine on minu kirg. Meie loovuses on peidus meie suurim potentsiaal – võti õnneliku, põneva ja rahuldust pakkuva elu juurde. Käsitlen kogu elu kui loomingut – oma igapäevaste väiksemate ja suuremate valikute tulemust. Selline lähenemisviis lubab märgata, et meil on alati võimalik valida, mida kogeda eelistame. Täpselt niisamuti, kui saame valida värvi, millesse oma pintsli enne lõuendile kandmist kastame.

Loomine on mõnus! Tunneme end kõige paremini, kui lubame endal olla mina ise. Loomine ja loovus soosivad seda. Ja vastupidi, ehedusest sünnib vägevaim looming. Nii on oma loovuse lainel liuglemine parim viis leida endas üles sügav heaolutunne.

Inimesena iseloomustab mind enim mitmekülgsus. Minu haridus- ja tegevusteekond on olnud mitmekesine. Sinna on mahtunud muuhulgas vabakutselise kunstniku ja inglise keeles õpetamise kogemus. Mulle meeldib tegutseda koos lastega. Olen viie lapse ema, kellest vanim on 25 ja noorim 13.

https://drive.google.com/file/d/15Gxhv9j0BZLX3qOf7r6KzgbJHQFIQQlh/view

E-post: inna.inanna@mail.ee. Mob. +372 59112914

Huviringid

Ingliskeelne kunstiring

Ingliskeelne kunstiring pakub lastele ruumi oma loovuse väljendamiseks kunsti kaudu. Töökeeleks olev inglise keel loob keskkonna seonduva sõnavara praktiliseks omandamiseks ja harjutamiseks. Keelt mittevaldav laps saab alguses vajadusel individuaalselt toetatud eesti või vene keeles. Nii on ring mõeldud lastele sõltumata kodusest keelest ja fookuses on eelkõige kunsti tegemine.

Tegu on vaba kunstilise eneseväljenduse ruumiga, kus lubame end juhtida oma kujutlusvõimel. Keskendume eneseväljenduse julgustamisele ning värvimaailma tundmaõppimisele. Tutvume läbi isikliku kogemuse erinevate kunstivahendite ja nende võimalustega. Töötame erinevatel tasapindadel / lõuenditel, voolimist kavas ei ole. Võtame arvesse osalejate huvisid ja eelistusi. Tunneme rõõmu iseendast ja loomisest 🙂

Weekly Art Club

Join us for some colorful fun and afterschool recharge!

Weekly meetups are there to cherish your child’s creativity and encourage their self-expression through art. We will check out ideas to spark imagination, explore some exciting art media and different art forms as well as create space for expressing in a way that’s truly one’s own.