Elu on imeliselt nüansirikas, ootamatustest tulvil, kõiki lahendusi pakkuv rikastav seiklus. Vaja on vaid oskust märgata, taibata, oma antenn inspiratsioonile ja intuitsioonile suunata ning julgelt tegutseda. Seda kõike Eva armastab.

HARIDUS
Luua Metsanduskool, matkajuht (omandamisel)
2015 Tallinna Ülikool, kunstide instituut, kunstiõpetaja MA
2007 Tallinna Ülikool, kunstiosakond, kunstiõpetaja BA

TUNNUSTUSED
Kumu aastate tunnijuht 2008
Aasta muuseumihariduse edendaja 2010 nominent
Tallinna aasta õpetaja 2015

Õnnelikud on need, kes kogevad vabadust ja julgust olla nemad ise ning oskust end isikupäraselt väljendada ja sihipäraselt tegutseda. Ja kui laps saab oma piire nihutada – ületab ennast, tuleb toime ebamugava olukorraga, näeb probleemis võimalust, leiab lahenduse – siis kasvab temast hakkamasaaja 🙂 Just neid võimalusi minu ringid pakuvadki.

Loovusmängude kunstiharus ootavad meid loovjoonistamise ja -pildistamise üllatuslikud ülesanded, visuaalne päevik, eneseuurimine ning hubane kokkuhoidev pere, kus arutame ja väljendame oma rõõme ja muresid, ideid, fantaasiaid ja märkamisi. Loome näitusi.
Mänguliste ülesannete kaudu kasvatame märkamisvõimet ja tegeleme raamist välja mõtlemise harjutamisega. Püüame vaadata asju meie ümber uudsetest vaatenurkadest, katsetame vanu ja uusi ideid ning väljendame seda oma loomingus. Samuti uurime, mis on maailmas juba tehtud.

Kellele: 10-18-aastastele
Millal: K kell 16.00-20.00, lisaks laagrid, loovusretked, näitused, kokku 6 õppetundi nädalas
Kus: Nurme 40 loovusklassis II korrusel
Hind: 30 €
Eva Luure, e-post: eva.luure@nommehuvikool.ee, tel: 53486991

Loovusmängude teatriharus teeme sel aastal varjuteatrit ja meisterdame marionettnukke, millega esineda. Nagu ikka, teeme kõike ise – mõtleme, kirjutame, lavastame, meisterdame, eksime, õpime, valgustame, helindame, kutsume, esineme, kummardame 🙂 Harjutame koostegemist: püüame õhust ideid, õpime üksteist kuulama, julgustama, täiendama, peegeldama, lahendame rühmas mängulisi ülesandeid ja esitame oma loomingut publikule. Kohtumistesse lisab vürtsi tegevusdraama.
Sõpruskonna kujunemist toetavad isetekkelised traditsioonid, ööbimisega laagrid, loovusretked ja muud seiklused.

Kellele: 9-18-aastastele
Millal: T kell 17.00-20.00, lisaks laagrid, loovusretked, esinemised, kokku 6 õppetundi nädalas
Kus: Nurme 40
Hind: 30 €
Eva Luure, e-post: eva.luure@nommehuvikool.ee, tel: 53486991

Kõige paremini õpime me tegutsedes, kogemuste kaudu. Ja kus võiks olla parem paik tegutsemiseks, kui mitte värskes õhus, looduses, kus igal sammul võib sind oodata ees mõni põnev kohtumine, vahva väljakutse ja rikastav kogemus.
Õpime samm-sammult matkatarkusi: kuidas ja mida seljakotti pakkida, kuidas looduses orienteeruda erinevaid abilisi kasutades, kuidas ja mida teha lõkkel või priimusel endale toiduks, kuidas looduses ööbida ning jagame omavahel igasugu nippe. Kirjutame-joonistame matkapäevikut, leiutame matkavarustust ja laulame lõkkelaule.
Ja loomulikult on selle juures kõige olulisem õppida tundma loodust, selle elanikke, kooslusi ja kuidas nõnda toimetada, et me kellelegi liiga ei teeks.
Loe kindlasti ka ainekava 🙂

Kellele: 10+ aastastele
Millal: R kell 16.00-18.00 ja nädalavahetustel, kokku 6 õppetundi nädalas
Kus: Nurme 40 ja looduses
Hind: 28 €
Eva Luure, e-post: eva.luure@nommehuvikool.ee, tel: 53486991

Avastajad on populaarteaduslik ring särasilmsetele lastele, kes tahavad teada, uurida, leiutada ja luua.
Teeme igasuguseid vahvaid katseid, et õppida tundma maailma meie ümber, harjutame koostegemist, sest koostöös peitub võlujõud 🙂
Uusi teadmisi ja oskusi väljendame loomingu kaudu.
Loe kindlasti ka ainekava!

Kellele: 7-10-aastastele
Millal: N kell 16.00-17.30, kokku 2 õppetundi nädalas