Elu on imeliselt nüansirikas, ootamatustest tulvil, kõiki lahendusi pakkuv rikastav seiklus. Vaja on vaid oskust märgata, taibata, oma antenn inspiratsioonile ja intuitsioonile suunata ning julgelt tegutseda. Seda kõike Eva armastab.

HARIDUS
Luua Metsanduskool, matkajuht (omandamisel)
2015 Tallinna Ülikool, kunstide instituut, kunstiõpetaja MA
2007 Tallinna Ülikool, kunstiosakond, kunstiõpetaja BA

TUNNUSTUSED
Kumu aastate tunnijuht 2008
Aasta muuseumihariduse edendaja 2010 nominent
Tallinna aasta õpetaja 2015
Nõmme huvikooli aasta õpetaja 2022

Huviringid

Õnnelikud on need, kes kogevad vabadust ja julgust olla nemad ise ning oskust end isikupäraselt väljendada ja sihipäraselt tegutseda. Ja kui laps saab oma piire nihutada – ületab ennast, tuleb toime ebamugava olukorraga, näeb probleemis võimalust, leiab lahenduse – siis kasvab temast hakkamasaaja 🙂 Just neid võimalusi minu ringid pakuvadki.

Mänguliste ülesannete kaudu kasvatame märkamisvõimet ja tegeleme raamist välja mõtlemise harjutamisega. Püüame vaadata asju meie ümber uudsetest vaatenurkadest, katsetame vanu ja uusi ideid ning väljendame seda oma loomingus. Samuti uurime, mis on maailmas juba tehtud.

Kõige paremini õpime me tegutsedes, kogemuste kaudu. Ja kus võiks olla parem paik tegutsemiseks, kui mitte värskes õhus, looduses, kus igal sammul võib sind oodata ees mõni põnev kohtumine, vahva väljakutse ja rikastav kogemus. Möödunud hooajal tegime lisaks klassitundidele 20 eriilmelist matka, sealhulgas räätsamatk Nätsi-Võlla rabas, kesköine seiklus maisilabürindis, seeneretk Aegnal, ööbimisega kanuumatk Soomaal, tõukekelgumatk Haapsalu lahel jne.

Harjutame koostegemist: püüame õhust ideid, õpime üksteist kuulama, julgustama, täiendama, peegeldama. Oleme kokkuhoidev pere, kus arutame ja väljendame oma rõõme ja muresid, ideid, fantaasiaid ja märkamisi. Ööbimisega laagrid on parim koht õppida paremini tundma end ja oma kaaslasi – nõnda sünnib südamlik sõpruskond 🙂

Loovusmängud

Kellele: senistele õpilastele või eraldi kokkulepe
Millal: kokkulepitud aegadel R-P matkad, laagrid, tegevuspäevad, kokku 180 astronoomilist tundi õppeaastas
Kus: Nurme 40 ja looduses
Hind: 35 € kuus
Eva Luure, e-post: eva.luure@nommehuvikool.ee
tel: 53486991

AINEKAVA

Eva_Luure_Nõmme_Huvikool

 

KONTAKT
eva.luure@nommehuvikool.ee