Eliisa Sokk on tantsuõpetaja ja koreograaf. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli koreograafia eriala magistriõppe ning on lisaks täiendanud end Taani Etenduskunstide Kõrgkoolis.

Lisaks tantsule on Eliisa olnud tegev ka võimlemise valdkonnas. 2015. aastal oli Eliisa Tallinna XVII Võimlemispeo pealavastaja.

Tantsutundidesse on oodatud noored, kellel on huvi õppida süvitsi balletitehnikat. Kasuks tuleb eelnev tantsu – või võimlemiskogemus. Tundide esimeses pooles sooritatakse klassikalisele balletile omaseid harjutusi tugipuu (stange) juures või saali keskel. Tunni teises pooles õpime tantsukavasid või tegeleme varvastehnikaga.

Balletiringis osalevatel õpilastel on huvi korral võimalus võtta lisaks individuaaltunde. (Kuutasu 65 eurot.)

Enne lepingu sõlmimist VEMIs võta ühendust õpetajaga eliisa.sokk@nommehuvikool.ee.