Aleksandr Galaktionovil on must vöö, 3 Dan

Alesandr on aktiivne sportlane, kes püüab pääseda olümpia mängudele!
Parimad saavutused: mitmekordne Eesti, Baltimaade ning Põhjamaade meister, 5. koht EMil ning 9. koht universiaadil.

Treenerina on Aleksandr töötand juba 5 aastat. Tema õpilased on saavutanud palju erinevaid medaleid. Parimad sportlased on saanud Põhjamaade meistriks, EMi medalistideks ning osalenud MM-idel.

Taekwondo – see on tee keha ja vaimu enim efektiivsema kasutusviisi poole. Taekwondo olemus põhineb kaitsmise ja ründamise kunsti mõistmisel püsivate treeningute läbi, karastades keha ja kasvatades tahet. Minevikus hoidsid meistrid kinni neljast põhiprintsiibist, mida järgivad ka tänapäeva meistrid oma õpilastele Taekwondo kunsti õpetamisel. Printsiibid on järgmised: tahtmine, kuulekus, harjutused, kannatlikkus.