Huvikooli 70. juubeli puhul on valminud dokumentaalfilm “Õnneks on Nõmme huvikool”.
Julgelt võib öelda, et tegemist on parima filmiga, mis võtab kokku huvikooli väärtuse.

Filmis kohtute viie huvikooli vilistlastega. Need on haaravad lood, mis räägivad huvihariduse vajalikkusest, jutustavad südamlikult õpetajatest ja kaasõpilastest. Need on lood, mis räägivad armastusega hobidest, põnevatest juhtumitest huvikoolis ja lugupidamisest ning austusest ja täielikust usaldusest oma õpetajatega.

Filmi operaator ja režissöör Tarvo Tammeoks on oskuslikult sidunud kokku ideed ja mõtted, mida soovisime filmiga edastada. Just tänu temale on õnnestunud luua sügava emotsiooniga film, mis avab huvihariduse väärtuse, kinnitades Nõmme huvikooli rikkust ja õnne.

Täname
Filmi režissöör-operaator Tarvo Tammeoks
Osalejad/vilistlased Liisi Niisuke, Liisa Piisel, Andrus Vaarik, Vladislav Koržets, Lembit Vaher

Loe huvikooli ajalehte ”Nõmme huvikooli sõnumid” nr 2 / 2. september 2022.

Loe kindlasti kõik-kõik artiklid ja tee usinalt ülesandeid kaasa. See on ajaleht kogu perele. Nii nagu ka huvikool ise, mis pakub kõikidele põnevaid võimalusi, huvitavaid huviringe, toredaid laagreid ja töötubasid.

Sildid: sünnipäev, perekond Kuri, Lisete Lige, Andrus Vaarik, kiiksud

Vaata fotonäitust “70 õnnelikku aastat”

Arhiivis otsis ja kujundas Helen Keller.