Krista Kõrvits

Kas sa oled mõnikord mõelnud, kuidas valmivad esemed, mis meie igapäevast elu mugavamaks  muudavad? Näiteks, et kuidas valmib tool, millel sa istud või siis selline väike ese, nagu mobiilistand. Kasuks tuleb kunsti- ja meisterdamishuvi, julgus oma mõtteid visandada ja soov arendada ruumilist mõtlemist.

Saame tuttavaks eseme loomisprotsessiga ja laserlõikuse põhimõtetega. Kavandame ja joonistame mustri, mille laserkiir graveerib mobiilihoidjale. Püüame aru saada, kuidas loodud kavandist valmib kolmemõõtmeline ese.

Kavandi loomisel on abiks oma mõtted, paber ja pliiats.
Viimistleme joonistuse ja viime selle arvutisse. Abiks on  laserlõikuse programm RD Draw. Uurime kuidas laserlõkamismasin graveerib ja lõikab. Töötoas valmib oma mobiilihoidja.

Maret Rummo

Töötoa eesmärk on luua isikliku käekirjaga kruus.

Põhjaks palun kaasa võtta ühevärviline või läbipaistvast klaasist kruus(ilma kirja ja piltideta.) Õpetaja poolt on klaasi ja portselani värvid ning kontuurid.

Alguses kavandame idee paberile ning see järel maalime kruusile. Kui kruus on läbipaistvast klaasist siis maaling  jääb läbi kumav nagu imeline vitraaz.

Värve kuumutatakse ahjus,et oleks pesu kindel.

Töö saab olema praktiline ning loominguline.

Hind 42€