Koolivaheaja nädalal kutsume kokku noored vanuses 7-13a.
  • 27. veebruar 10:00 – 16:00 Vikerkaare 10. Eesti Curlingu liidust tuleb meile Liisa Truman tutvustama põranda curlingut. Minecraftis ehitame Kalevi staadioni ja tutvume staadioni ehitamise reeglitega. Kunstiõpetaja juhendamisel proovime jäljendada erinevaid spordipoose.
  • 28. veebruar 10:30 – 16:00 Vikerkaare 10. Nõmme ujulas viib Ujume Koos läbi veeohutuse tunni “Väike vetelpäästja” . Sellel päeval tuleb meiega ujulasse ka lastesaade NOVA! Kaasa ujumisriided, pesemisasjad, puhas pikkade varukatega pluus ja puhtad pikad püksid (mitte teksapüksid). Põhja Eesti Regionaalhaiglast tuleb Margus Haiba rääkima ja näitama esmaabist, mida saab nooruk pakkuda kannatanule. Tutvume keskkonnaga vint.ee.
  • 29. veebruar 10:00 – 16:00 Vikerkaare 10. Tervislik toitumine (vitamiinid meie toidus) ja 3D pliiatsi abil teeme sportlikke minifiguure.
  • 01. märts 10:00 – 15:00 Vikerkaare 10. Külastame Pääsküla Noortekeskuse Skateparki ja õpime Tsirkusestuudio Folie juhendamisel žongleerimist ja püramiide!

✅ Registreeri laagrisse:

🥗 Laagris pakume iga päev sooja lõunat.
Laagri maksumus on 110€

Lisainfo ☎ 5635 0001 või monika.paletzky@nommehuvikool.ee
👉 www.nommehuvikool.ee/laagrid/

Laagris tehakse fotosid, mida kasutame huvikooli kodulehel ja sotsiaalmeedias.
Korraldaja jätab endale õiguse programmis muudatusi teha.