Natalja Frank on muusikaõppimist alustanud Narva Lastemuusikakoolis 1979. aastal, jätkas õpinguid  G. Otsa  Muusikakoolis kuni 1990.a.
Seejärel tekkis võimalus jätkata õpinguid Petroskois nim. K.Rautio Muusikakoolis, mille lõpetas 1992.a.
Peale seda töötas Natalja kitarriõpetajana Narva ja Sillamäe muusikakoolides, 1998. aastal astus Muusika  ja Teatriakadeemiasse.
2002. aastal omandas ta bakalaureusekraadi, seejärel töötas Narva ja Jõhvi muusikakoolides kitarriõpetajana.
Magistriõpet jätkas 2006-2010.aastatel Eesti Muusika  ja Teatriakadeemias. Omab magistrikraadi interpretatsiooni pedagoogika erialal.

On läbinud mitmeid kitarri mängu pedagoogika kursuseid.
Tema õpilased on edukalt osalenud mitmetel konkurssidel.

Natalja valdab ka muid pille. Hobi korras mängib tšellot sümfooniaorkestris.

Huviringid

Natalja Frank alustas tööd 1.sept. 2007a.

Pilli õppimine rikastab tundemaailma, arendab intellekti ja muusikalist kuulmist, mis omakorda aitab kiiremini omandada võõrkeeli, mälu ja arendab motoorikat. Kitarrimäng vabastab stressist, kujuneb muusikaline maitse.
Siin sa tutvud muusika põneva maailmaga, omandad kitarrimängu võtteid ning nootide ja tabulatuuride lugemise oskuse. Omandatud oskustega võid tasemel esitada nii klassikalisi, kui ka rokk ja popp lugusid.

Natalja Frank on kogemustega õpetaja, kes on töötanud 25 aastat erinevates muusikakoolides. Omab magistrikraadi interpretatsiooni pedagoogika erialal ja täiendab ennast pidevalt kursustel ja meisterklassides. Õpilased on edukalt esinenud erinevatel konkurssidel.

Õpetamismetoodika põhineb mõneti juba traditsioonilisel metoodikal (Carcassi Tarrega, Pujol, Aguado), samuti kasutatakse kaasaaegsete metoodikate elemente.

Natalja_Frank_Nõmme_Huvikool

KONTAKT
natalja.frank(ät)nommehuvikool.ee