Kadri Mägi alustas muusikaõpinguid Karksi- Nuia muusikakoolis algul klaveri, pärast plokkflöödi erialal. 1997. aastal lõpetas Viljandi Kultuuriakadeemia rahvapärase puhkpillide õpetaja kutsega. Tema pagasisse kuulub ka kandlemänguoskus, juhendan Murastes täiskasvanute kandleansamblit Liuli. Muuhulgas meeldib talle väga tantsida, olgu siis pärimustantse või argentiina tangot.

Huviringid

Algajatele on nädalas kaks individuaaltundi a 30 minutit ja üks rühmatund (laulmine rütmimängud, liikumine) Kui algajaks on laps, soovitame tungivalt lapsevanemal tunni kuulamist ja veel parem kaasa mängimist. Kui esimesed sammud (ka kodus) mööduvad täiskasvanu toetava suunamisega, on tulemus oluliselt kiirem.

Edasijõudnud
* Üks erialatund nädalas fikseertitud õpetaja juures (45 minutit)
* Üks ansamblitund nädalas (60 minutit). Ansamblis on neli muusikut ja need komplekteeritakse vastavalt mängutasemele ja võimaluse korral ka õpilaste soovidele.
Ansambli õpetaja on roteeruv. Ansambel saab aasta jooksul juhatust kõigilt õpetajatelt.
* Üks grupitund. Kuni kümme õpilast. Grupp on vanusepõhine. Sisuks pillimängu toetav üldharidus. Õpetajad jällegi roteeruvad.

Meistriklass
* Õppe kogumaht jälgib edasijõudnute üldmustrit, kuid õppekava keskendub individuaalsetele eesmärkidele.

Lisainfo plokkflöödikooli kodulehel ja Facebookis

AINEKAVA

Tule õppima Eesti pärimusmuusikat väikekandlel!

AINEKAVA

Õpime ukulele mänguvõtteid kuulmise järgi ning tabulatuuri abiga, mängides lastelaule, pärimuslugusid Eestist ja mujalt. Õpime ennast saatma akordidega ning mängima meloodiat.

Kadri Mägi

TUNNUSTUSED

Huvikooli aasta õpilaste eripreemia 2023
Tähetiisikeste ansambli juhendaja
Huvikooli aasta sündmus 2022
(kadripäev)
Huvikooli aumärk 2019

KONTAKT
kadri.magi(ät)nommehuvikool.ee