2008. aastal lõpetas Eesti Teatri- ja Muusikaakadeemia magistriõppe õppekava keelpilli erialal (klassikaline kitarr).
2007. aastal lõpetanud Eesti Teatri- ja Muusikaakadeemia bakalaureuse õppekava keelpilli erialal (klassikaline kitarr) solisti ja pedagoogika suunal.
Alates 2009 Nõmme Huvikooli õpetaja.

Huviringid

Klassikalist kitarrimängu hakati Nõmme noortemajas õpetama 2004. aasta sügisel. Noorim õpilane oli seitsmeaastane, vanim kaheksateist. Kitarriõpetus baseerub traditsioonilisel klassikalise kitarri õpetusel, õpime noodi- ja akordilugemist. Need, kel esmased oskused juba käes, hakkavad vähehaaval õppima improviseerimist ja ansamblimängu. Tunnis mängime klassikalise nailonkeeltega kitarriga. Repertuaar koosneb alguses tuntud lastelauludest, hiljem klassikalisest kitarrirepertuaarist ja paladest popmuusika varasalvest.
Pilli õppimine rikastab tundemaailma, arendab intellekti ja muusikalist kuulmist, mis omakorda aitab kiiremini omandada võõrkeeli, mälu ja arendab motoorikat. Kitarrimäng vabastab stressist, kujuneb muusikaline maitse.
Siin sa tutvud muusika põneva maailmaga, omandad kitarrimängu võtteid ning nootide ja tabulatuuride lugemise oskuse. Omandatud oskustega võid tasemel esitada nii klassikalisi, kui ka rokk ja popp lugusid.

KONTAKT
andrei.lukjanov(ät)nommehuvikool.ee