Klaveriõppe tundides omandatakse klaverimängu põhitõed, õpitakse end muusikaliselt väljendama, improviseerima ning erinevates stiilides mängima. Tundides tegeletakse nii ökonoomse kehahoiu, noodist lugemise oskuse kui ka ansamblimängu ja esinemisoskuse arendamisega. Läbi pilliõppe areneb nii õpilase motoorika, tundeelu kui ka eneseväljendusoskus, samuti enesekindlus läbi võimaluse kontsertidel esineda.

 Klaveriõpe toimub individuaalõppe korras ning oodatud on õpilased igas vanuses. Muusikast tuleb rõõmu tunda ning sobib kõigile! Oled oodatud tasuta proovitundi!

Ainekava

Õpetaja Tuuli Pruulist:
Oma muusikaõpinguid alustasin 8aastaselt klaveril ning olen huvitunud väga paljudest pillidest. Saksofoni läksin õppima Tartu H. Elleri nim muusikakooli pop-jazz erialale just pilli kütkestava kõla ja väljendusrikkuse tõttu. Pärast Elleri lõpetamist asusin elama Tallinnasse ja jätkasin muusikaõpinguid alguses Tallinna Ülikoolis ning hiljem Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias muusikapedagoogika erialal.
Läbi aastate olen suurt huvi tundnud loomingu vastu ning täiendanud end loomingutundidega Elleri muusikakoolis, kaasaegse kompositsiooniga Otsakoolis ning aastal 2017/2018 Rootsis Malmö Muusikaakadeemias laulukirjutamisega. Oma teostega olen saavutanud kahel aastal järjest Elleri rütmimuusika osakonna loomingkonkursil parima arranžeeringu auhinna, kahel korral võitsid minu klaveriteosed Lustliku Klaveri noorte heliloojate konkursil ning akordionimuusika kammerteoste konkursil sai minu teos altsaksofonile ja akordionile III koha. Aastal 2018 alustasin omanäolise projektiga Tuuli Pruul Jazzetry, milles esitame minu laule – arranžeeritud jazzbändile ja viiele saksofonile. Ansambliga esinesime Tudengijazzil ja ka Klassikaraadios.
Leian, et muusika on kõigile ning pillimängu õppimist võib alustada igas vanuses!