Huviringi ootame kõiki lapsi, kes vajavad kooliks või koolikatseteks ettevalmistust ning soovivad kooli minnes olla tublid, julged ja särasilmsed.

Töös kavandame tegevusi, mis annavad hea aluse koolieluks:
• kuulamine – kõnelemine,
• vaatlemine – uurimine,
• võrdlemine – arvutamine,
• kunstitegevused – käeline osavus.

EELKOOLI AINEKAVA

Lisainfot õppejuhilt, e-post: monika.paletzky@nommehuvikool.ee, tel: 56350001

VIKERKAARE 10 GRUPID

EELKOOL

Eelkoolis saab nii piirkonnakooli kui nn eliitkooli pürgiv laps igakülgse ettevalmistuse. Eelkooli eesmärgiks on anda lapsele kooliks vajalikud algteadmised ja sotsiaalsed oskused. Meie eelkoolis õpivad lapsed mängu ja loominguliste tegevuste kaudu, meie õpetajate loodud õppematerjalide järgi.

• Kellele: 5-7-aastastele
  • Millal: N 16:00-18:30
  • Hind: 40€
  • Õpetajad Meta Tulyakova ja Vilve Hepner
  • Vikerkaare 10

REGISTREERU EELKOOLI

NURME 40 GRUPID

EELKOOL

🔔 „Alles lugema õppiva lapse hea kuulaja on lugemiskoer!“ Seda võimalust pakume ka meie laupäevase eelkooli lastele õppeaasta sees kuni 3l korral.
Pakutud võimalus toetab lapse head tuju lugemisel. Üldhariduskoolidest on tulnud tagasisidet, et just lugemine (julgus klassi ees õpetajale valju ja selge häälega lugeda) on kõige suurem murekoht. Teeme kõik, et stress lugemisest ei kasvaks lapses ega ka vanemates. 😊

• Kellele: 5-7-aastastele
  • Millal: L 10:00 – 12:30