Juhend lepingu sõlmimiseks

1. Mine VEMI keskkonda – www.vemi.ee

2. Registreeri kasutajaks läbi Facebooki konto või registreerimiseks lisa eesnimi, perekonnanimi, e-post ja kasutajanimi.

3. Pärast nupule “Registreeri” vajutamist saabub sisestatud e-posti aadressile esimene e-kiri, kus on kinnituslink. See kontroll on vajalik, et aadressi ei oleks võimalik kuritarvitada. Pärast kinnituslingi vajutamist saadetakse uus e-kiri, kus on kasutajanimi ja salasõna. Nende andmetega tuleb järgnevalt sisse logida ja lisada ülejäänud andmed.

4.

5. Ülejäänud andmete täitmine ja lapse/osaleja lisamine tuleb teha peale sisselogimist “Minu andmed” lehel. Kui täiskasvanu soovib huviringiga liituda, kirjutab enda andmed osaleja väljale uuesti. Minu andmete lehel on võimalik muuta ka salasõna vastavalt enda soovile. Sisestatud e-posti aadressile saadetakse arved!

6. Kui andmed sisestatud ja lapsed/osalejad lisatud, tuleb sõlmida leping. Selleks tuleb minna lehele “Minu leping” ja otsida üles Tallinna Nõmme Huvikool, valida laps, huviring, lisada kuupäev, millal laps või täiskasvanu ringis osalemist alustab ning vajutada “nõustun tingimustega ja esitan avalduse”. Sellega saab leping sõlmitud ning lapsevanema kohustused VEMI keskkonnas lõppevad.

Kui tekib probleeme ja kõik ei lähe nagu eespool kirjas, helista +37256638661 (Mihkel Vabrit).