Head väikeklassi õpetajad ja juhendajad! 

NB. Koolitus filmitakse. Kui soovid õppematerjale, siis registreeru osalema.

01. detsembril algusega kell 12:30 ootame kõiki huvilisi tutvuma Nõmme huvikooli teatrialaste õpitubadega. Läbi huvitavate nurkade tutvustame oma kogemusi ning lisaks sellele saavad külalised proovida ise olla näitlejad varjuteatris.

Eriti ootame väikeklasside õpetajad ja juhendajaid – registreeri oma osalus SIIN lingil veetmaks põnev päev ja samal ajal hariv võimalus sukelduda teatrimaailma rikkalikku temaatikasse.

Päeva juhib Nõmme Huvikooli õppejuht, Monika Paletzky, kes juhatab meid nii Marii Noore rakendusteatri töötuppa  kui Eva Luure põnevasse varjuteatri maailma. 

Pakume suupisteid, vaatame teatrit, arutleme ja lahendame vahvaid väljakutseid!
Üllatusmeened osalejatele.

Tegus teatripäev on registreerunud külalistele tasuta.

12:30 kogunemine
13:00 tervitussõnad
13:15 Marii Noor ja rakendusteatri töötuba
14:45 arutelud, küsimused
15:00 Eva Luure varjuteatri töötuba
16:00 varjuteatri etendus
16:30 sündmuse lõpp

Lisaküsimused ja päringud: monika.paletzky@nommehuvikool.ee või tel 5635 0001

Hoia meil silma peal ka Facebookis

Lisainfot töötoa läbiviijatelt:
Marii Noor:” Töötuba on üles ehitatud enda erinevate tajude tunnetamisele teatri harjutuste võtmes. Teatrit võib teha igaüks ja selle tegemiseks on väga palju võimalusi. Selleks me keskendume, kuulame, liigume, väljendame oma tundeid vabalt ja loominguliselt, mängim, tutvume jpm. Rakendusteater hõlmab endas erinevaid teatripraktikaid, mille keskmes on osaleja ise. ”

Eva Luure:” Selles töötoas loodan teiega jagada oma vaimustust varjude imelisest maailmast. Vastan küsimustele, miks ja kuidas teha lastega varjuteatrit. Ise saab ka proovida 🙂 ”