Huvikooli jõultervitus! Suur tänu Teile kõigile, kes on huvikooli tegevuste ja toimetustele kaasa aidanud, mõelnud, toetanud! On olnud põnev ja meeleolukas aasta, palju erinevaid muudatusi, edasiminekuid ja meeleolukaid üritusi!

2022. aasta finišijoon paistab. Nõmme huvikooli juubeliaasta oli erakordne. Oli rõõme, südamest naeru ja armastust, sündis uusi huviringe ja sõpru ja lapsigi, aga oli ka valusaid hetki, kui hing sai täis ja vaim väsis utsitamast ja tõukamast, nügimast ja udjamast. Huvikooli elu täis üllatusi, see on maailm, kus saab tunda end nagu kodus. Kus saab astuda julgelt ka sisserajatud teedest kõrvale ning lasta elul end üllatada. Sest kõiki reegleid järgides jääme ilma ju kogu lõbust. Lõppeks ei ole oluline mitte see, mis meiega juhtub, vaid see, kuidas me sellesse suhtume. Kõik muutub kauniks, mida armastad!

Kallistame kõiki ja jagame siinkohal imeilusat Nõmme huvikooli jõulumultifilmi!

Soovime Teile kõigile iImeliselt ilusat, hoolivalt armsat, julgelt säravat ja lõkerdavalt rõõmsat pühadeaega.

Autorid: Sigrid Ojala, Mette Marie Link, Miia Heinloo, Kärt Maiste, Ingel Saar, Elisa Iris Lepiku, Mia Müntel, Rohan Laast, Astrid Sang, Cedrik Krass, Lisette Lillep, Isabel Umal.
Juhendajad: Krista Kõrvits, Robi Pärnik
Muusika autor: Joosep Kõrvits (Lugu: Ringmäng)