AASTA ÕPILANE 2022 – TRISTAN LINK

Tristan on staažikas ja väga kohusetundlik trummitundides osaleja, ja seda kõige muu põneva kõrvalt. Ta teeb kodus trummidega omal initsiatiivil tööd, huvitub muusikast, trummimängust ja tehnilisest arengust ning näitab oma nähtud vaeva tulemused igas tunnis ette. Ta jaksab ja soovib tunnis uut infot vastu võtta, mängib mitmekülgselt ja ei pelga improviseerida.
Tristan on eeskujuliku ja motiveeritud õpilase ehe näide ja on rõõm tõdeda, et tema huviringi eriala on talle ka väljaspool klassiruumi väga olulisel kohal.

ERIPREEMIA – AARON RAJANDU

Maleringi õpilane Aaron juhib üle Eesti toimuval Mõttespordi olümpiaadil 2022/23 põhikoolide (V-IX klass) malevõistlustel kahe etapi järel. Võistlejaid on males 225. Aaron on alles VI klassi õpilane. Aaron mängis Eesti noorte 2022.a erineva ajakontrolliga malemeistrivõistlustel ainult medalikonkurentsis.

AASTA ÕPETAJA 2022 – ELIISA SOKK

Eliisa Sokk on tantsuõpetaja ja koreograaf. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli koreograafia eriala magistriõppe ning on lisaks täiendanud end Taani Etenduskunstide Kõrgkoolis. Lisaks tantsule on Eliisa olnud tegev ka võimlemise valdkonnas. 2015. aastal oli Eliisa Tallinna XVII Võimlemispeo pealavastaja.

ERIPREEMIA – KRISTA KÕRVITS

Krista Kõrvits omandas kunstihariduse bakalaureusekraadi Eesti Kunstiakateemia kujunduskunsti erialal. Õpetaja kompetentsi õppis Tartu Ülikooli pedagoogikakursuse täiendõppes. Kunstiõpetaja ameti kõrval tegutseb arvutigraafika ja kujundustöödega. 2018. aastal kujundas IV Nõmme laulu- ja tantsupäeva tunnusgraafika ja laulupäeva meened. On end täiendanud Hiina tushimaali kursustel ja osalenud grupinäitustel “East 17” ja “Punkt ja Puänt”. Ta on15 aastat korraldanud kunstilaagreid Karepal.

Viive Tutt

ERIPREEMIA – VIIVE TUTT

Viive Tutt õpetab alates 2004. lastele malet Nõmme Noortemajas. Lõpetas Tallinna Tehnikaülikooli automaatika ja telemehaanka eriala elektriinseneri kutsega. 1967. aastal alustas Tallinna Tehnikaülikooli tudengina malemängu õpetamist lastele vastavatud P.Kerese nim. Malekoolis ja see töö jätkus pidevalt kuni 1997. aastani. On omandanud  Eesti Olümpiakomitee 5. taseme maletreeneri kutse.

Malle_Luige_Nõmme_Huvikool

ÕNNEKS ON MALLE LUIGE

Malle Luige õpetanud lapsi huvikoolis juba üle 20 aasta, loonud õppevahendeid, kasutanud mitmekülgseid õppemeetodeid. Õpetaja töö kvaliteeti tõestab eriti noorte jätkuv huvi, kes on tema juures käinud juba palju aastaid. Lisaks faktiteadmistele ning tegutsemistele jagub õpetajal tähelepanu lastele kui isiksustele, ta juhendab ning toetab ühtmoodi nii tava- kui HEV-lapsi – kedagi arvustamata, positiivselt ning lapsi innustavalt.

AASTA SÜNDMUS – KADRIPÄEV

Kadripäev on 25. novembril, eesti rahvakalendri tähtpäev, mis on saanud ka huvikoolis lahedaks traditsiooniks mis on algatatud õpetaja Kardi Mäe ja tema õpilaste poolt.