Avaleht2021-11-30T12:47:06+02:00

UUDISED

Kategooriad:

Õpihuvi laager Nõmme huvikoolis 25. – 27. oktoobril 2021

Linnalaager mille eesmärk on anda lastele võimalusi muusika, looduse ja kunstiga tegelemiseks.  Eesmärk on tõsta koolilaste õpihuvi matemaatika, sotsiaal- ja loodusainete vastu, muudame laste kooli õppeained elavaks läbi mängu ning

By |14. okt. 2021|Tags: , , , |

SÜNDMUSED

Kommenteeri Facebookis

Super õpetaja Maret!!! Suur tänu meie lapsi õpetamas ja mega ilusa kunsti eest! Kummardused! 🎉

Kallis, Maret, aitäh selle loo eest! Mu huvikooli korrusenaaber ja kunstiõpetajast kolleeg. Sõprus areneb koostöös, rõõmus ja raskustes. See lugu on nii ehe ja äratundmine, et see ongi ju Maret. Panin ka väikese pisara.😅. Vat, heldimuse emotikoni ei osanud leida.

Tallinna Haridusamet kiidab! 👏👏👏
Oktoobrikuu haridustegu - Tallinna Nõmme Huvikooli
🔎 Näitus „Mina, superorganism!“
Näitus bakterite ja inimese kooselust. Inimese keha bakterikooslused mängivad olulist rolli enesetunde ja tervise kujunemisel. Nad on head „sõbrad“, kelle mitmekesine ning elurõõmus kogukond toetab meie keha tegevust ja aitab võidelda haigustekitajatega. See on vana sõprus, mille olemasolust ja tähtsusest hakkame alles nüüd aru saama. Huvi näituse vastu on suur. Koostööpartneriteks Eesti Tervisemuuseum ja Tallinna Pääsküla Kool.
📘📕 Lugemispäevikute näitus
Lugemine mõjub vaimsele tervisele hästi. Eliisabet hakkas lugema 4,5-aastaselt ja alates esimesest raamatust joonistas-kirjutas ta lugemispäevikusse kõikide loetud raamatute kohta. Nõmme huvikoolis on lugemispäevikute näitus koos otsimismängu ja ristsõnaga. Juhendas õpetaja Eva Luure. Näitus pälvis @ERRi Aktuaalse kaamera tähelepanu.
#tunnustus
#õnneksonnõmmehuvikool