Head väikeklassi õpetajad ja juhendajad!

NB. Koolitus filmitakse. Kui soovid õppematerjale, siis registreeru osalema. Nurme 40 täna, 01. detsembril me huvilisi võõrustada ei saa. Olge terved!

01. detsembril algusega kell 12:30 ootame kõiki huvilisi tutvuma Nõmme huvikooli teatrialaste õpitubadega. Läbi huvitavate nurkade tutvustame oma kogemusi ning lisaks sellele saavad külalised proovida ise olla näitlejad varjuteatris.

Eriti ootame väikeklasside õpetajad ja juhendajaid – registreeri oma osalus SIIN lingil veetmaks põnev päev ja samal ajal hariv võimalus sukelduda teatrimaailma rikkalikku temaatikasse.

Päeva juhib Nõmme Huvikooli õppejuht, Monika Paletzky, kes juhatab meid nii Marii Noore rakendusteatri töötuppa  kui Eva Luure põnevasse varjuteatri maailma.

Pakume suupisteid, vaatame teatrit, arutleme ja lahendame vahvaid väljakutseid!
Üllatusmeened osalejatele.

Tegus teatripäev on registreerunud külalistele tasuta.

12:30 kogunemine
13:00 tervitussõnad
13:15 Marii Noor ja rakendusteatri töötuba
14:45 arutelud, küsimused