Huviharidus tasuta kuni 30. aprillini – võimaldab “mustad pilved” peakohalt pühkida!

Just paras aeg katsetada uut põnevat

Keeruline olukord riigis on andnud ainulaadse võimaluse liituda tasuta huviringidega. Rakendatud distantsõppe vorm annab sellele veel parema haaratuse.
Nõmme huvikool ongi julgustamas noori liituma just praegu neile huvi pakkuvate huviringidega. Valida saab nii tehnika-, looduse-, spordi-, kunsti- kui ka muusikavaldkondade vahel.
Kui varem võis olla üheks otsustamise argumendiks rahalised kohustused, siis täna seda ei ole. Samuti ei ole takistuseks sobiv asukoht või logistika, kõik tuuakse “koju” kätte.

Aga eeskätt rõõmustab meid, Nõmme huvikooli see kui leiame virtuaalse auditooriumi uksele koputamas noort, kellele saame pakkuda päeva positiivseid emotsioone.
On teada, et juba aasta kehtinud keerulised õpitingimused ja tavapäratu elureziim on jätnud nii mõnelegi noorele ebakindluse alatoone.
Loodame siiralt, et just selline, kohustusteta ja vaba valikuga uus võimalus toob nende päeva päikese.

Hea noor, tule ja vali ise omale soovitud huviring!

Õnneks on Tallinna Nõmme Huvikool

Vali soovitud huviring ja võta ühendust õpetajaga või õppejuhiga tel 5635 0001

Vaata ka meie FB lehelt avatud tundide infot!