Koolivaheaeg, mis on mõeldud puhkamiseks tuleb sisustada targalt! :)

Mini linnalaager

Pilt on illustratiivne.

Vikerkaare 10

Pilt on illustratiivne.

Just selle pärast teeme ainult 2 päevase linnalaagri. Ühel päeval sõidame bussiga linnast ära ja teisel päeval nokitseme soojas toas ja toredas seltskonnas.
🚗 27. veebruar kell 10.00 väljume Nurme 40 suunaga lääne poole – Padise kloostrisse. Alates 11.00 haridusprogramm koos giiditud ekskursiooniga kloostris Mesinduse töötuba – Padise klooster . See on päeva esimene pool. Pärast sööki, mille on noor ise kaasa võtnud (vastavalt ilmale teeme kas lõkkekohas või hariduskeskuses) jälitame Kloostri jõge ja vaatame, mis on “kloostri taga metsas”. Kas kelgutame või ujutame laevukesi, selgub nädal enne reisi. Buss jõuab tagasi Nurme 40 kell 16:00. Päeval hoiab silma peal Lada Mehikas.
🏡 28. veebruar kell 10:00 – 16:00 Vikerkaare 10. Pool päevast pühendame kunstile, õpetajate Krista Kõrvitsa ja Maret Rummo juhendamisel. Sööme sooja lõunat kell 12:00 – 13:00 vahel. Teise poole päevast avastame kosmost koos Mario Mars`iga.

Laagrit viivad läbi huvikooli kogenud õpetajad ja treenerid.
Noored jagatakse vanuse järgi gruppidesse. Ühes grupis on 10-14 noort.

Sobiv noortele vanuses 8+
Mini linnalaagri maksumus 49€